Filmy z podróży

 

         Bałkany na widelcu

              Mówimy po chorwacku

O NAS

 Rijeka - perła północy

 

 

 

 

Będzie to już 6 raz kiedy odwiedzamy Chorwację. Dla niektórych to mało, dla innych dużo...dla nas wciąż za mało..

Kto był chociaż raz w Chorwacji ten będzie wiedział co nas tam ciągnie. Chorwacja to nie tylko ciepłe morze i piękne widoki, to również przesympatyczni mieszkańcy, kuchnia bałkańska i również góry.

Na stronie chcemy się podzielić z naszymi odczuciami i zachęcić Was do odwiedzania Chorwacji, coraz bardziej popularnej w turystyce zagranicznej. Ale chcemy Was również zachęcić do zaplanowania podróży " na własną rękę" bez biura podróży, jest to dużo większa frajda i przyjemność. Droga do Chorwacji obfituje w miejsca, które warto zobaczyć a jadąc autokarem lub samolotem nie ma szans.

Właśnie ta strona ma na celu zachęcenie do podróżowania bez biur podróży, czasem spontanicznie, czasem przypadkowo ale można odkryć rzeczy i widoki, których nie ma szans zobaczyć i poczuć jadąc na wycieczkę zorganizowaną przez biura.

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami prowadzącymi blogi i strony internetowe o tematyce wakacyjnej i podróżniczej oraz z osobami i firmami związanymi z turystyką. 
Jesteśmy otwarci na:
  • reklamy - zakwaterowania, agencji turystycznych, biur podróży oraz transportu;
  • promowanie turystyki chorwackiej, a w szczególności miast i regionów Chorwacji i Bałkan;
  • artykuły sponsorowane;
  • banery reklamowe;
  • recenzje książek podróżniczych;
  • inne propozycje współpracy

Zapraszamy do kontaktu z nami, być może zachęci Was jakaś relacja, może chcecie podzielić się swoimi odczuciami, wystarczy napisać:

 

 cromaniacy@gmail.com